Psychologia gry w zdrapki – jak wygrywać?

Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie jak wygrywać w zdrapkach lotto. Odpowiedzi na to pytanie są tak naprawdę dwie, ponieważ wygrana rozdziela się na dwie płaszczyzny. Ważne jest zarówno nastawienie (psychika), jak i sam sposób gry. Nawet jeśli przeczytałeś już nasz poradnik ze sposobem na zdrapki lotto, wciąż zachęcamy do przeczytania tego artykułu i wdrożenia porad z niego w życie.

Sposób na zdrapki lotto jest w Twojej głowie

O co nam dokładnie chodzi? Bez względu na to jak bardzo działający sposób poznacie, macie niewielkie szanse na ciągłe wygrywanie dużych kwot bez odpowiedniego podejścia. Oczywiście tyczy się to praktycznie wszystkich gier hazardowych, jak i samego lotto. Odpowiednie nastawienie do wygranej i pieniędzy jest tak naprawdę podstawą tego, żebyście byli w stanie utrzymać pozytywną falę wygranych. Przygotowaliśmy więc dla naszych czytelników zestaw najlepiej działających rad, dzięki którym zyskacie zdrowe podejście do wygranych i uchronicie się przed stratą wszystkich pieniędzy.

1. Mądrze zarządzaj kapitałem

Miałeś kiedyś tak, że wygrałeś jakąś kwotę pieniędzy (załóżmy, że jest to 500 zł) i od razu zacząłeś nią grać, licząc na jeszcze większe wygrane? Takie zachowanie bardzo kusi, ale niestety często prowadzi do skończenia się kapitału. Po przegraniu całej kwoty 500 zł bardzo często ludzie sięgają do własnej kieszeni i wykładają kolejne pieniądze, wierząc w wygraną. W zdrapkach lotto sprawa wygląda nieco inaczej, bo z naszym poradnikiem masz prawie 100-procentową skuteczność wygrywania. Ważne jest jednak, żeby z wygranej kwoty tylko niewielki % przeznaczać na kolejną grę. W ten sposób wygrywając np. 500 zł i przeznaczając na kolejną grę 50, zostaje Ci 450 zł w kieszeni. Dzięki naszemu sposobowi na zdrapki lotto bez problemu pomnożyszte 50 zł. Mogą to być kwoty nawet rzędu 200 000 zł, wszystko zależy od szczęścia na którą wygraną zdrapkę trafisz.

2. Oszczędzaj i nie wydawaj na bieżąco wygranych pieniędzy

Ten podpunkt wiąże się po części z poprzednim, czyli z zarządzaniem kapitałem. Sporo osób od razu wydaje to, co przed chwilą wygrała. Nie jest to zdrowe podejście i często może prowadzić do wręcz zadłużenia się. Przykładowo wygrasz 100 000 zł i kupisz samochód za 90 000 zł. Do tego dojdzie Ci jego ubezpieczenie, wizyty w serwisie, paliwo… I skończy się tak, że możesz być na minusie ponad 10 000 zł! Ustal sobie procent nie większy niż 50%, który będziesz przeznaczał na bieżące wydatki. Resztę wygranych odkładaj na np. specjalne konto w banku. Wtedy po jakimś czasie kapitał będzie na tyle duży, że bez problemu będziesz mógł sobie pozwolić na coś o wiele lepszego i droższego niż samochód za 90 000 zł.

3. Używaj sprawdzonych strategii

Dzięki temu zwiększysz szansę na wylosowanie wygranej zdrapki lotto. Jeśli komuś się udaje, to czemu Tobie miałoby się nie udać? Wystarczy naśladować tę osobę, a wygraną masz prawie jak w banku. Polecamy zapoznać się z naszym poradnikiem „Jak wygrywać w zdrapki lotto„, dzięki któremu Wasze szanse na wygraną mogą urosnąć aż do 99,9%! Jeśli nie czytałeś naszego poradnika, to gorąco do tego zachęcamy. Kliknij na przycisk poniżej!

Pobierz poradnik jak wygrywać w zdrapki lotto!

 

ZOSTAW KOMENTARZ