Czy sposób na zdrapki LOTTO nadal działa?

Witajcie! We wrześniu dostaliśmy trzy informacje, że nasz sposób mógł przestać działać. Niby trzy informacje to niewiele jak na dziesiątki podziękowań, ale postanowiliśmy się temu przyjrzeć. Jak to więc jest – czy nasz sposób na zdrapki LOTTO nadal działa? Przekonajmy się!

Analiza sposobu

Zaczęliśmy od sprawdzenia i przejrzenia naszego poradnika po raz kolejny. Może wkradł się jakiś błąd? Niejednoznaczność? Coś, przez co niektórzy inaczej interpretują treść? Niestety, nic takiego nie znaleźliśmy. Jeśli Wy natrafiliście na problem i nie wiecie, czy coś oznacza to co Wam się wydaje, to piszcie! Potrzebujemy informacji od Was, żeby poprawić ewentualne problemy i niedogodności.

Kolejnym istotnym krokiem było sprawdzenie statystyk. Statystyki to taki plik w excelu, który prowadzimy i w którym odnotowujemy wszystkie wydatki i wygrane na zdrapkach. Mamy tam informacje ile zdrapek było wygranych, ile przegranych i jakie kwoty wygraliśmy. Od niedawna zapisujemy też tam miejsca w których kupiliśmy zdrapki. Po krótkiej analizie okazało się, że ten ostatni czynnik jest prawdopodobnie najważniejszy.

Czy miejsce kupienia zdrapki ma znaczenie?

Wydawałoby się, że to gdzie kupi się zdrapkę nie ma większego znaczenia. Wyszło jednak na to, że wręcz przeciwnie! Po dłuższych rozmowach z dwoma osobami, które miały problemy z wygraniem (trzecia napisała komentarz i nie zostawiła adresu e-mail) problem wyszedł na jaw.

O co chodzi? A no o to, że prawdopodobieństwo wygranej drastycznie maleje, gdy kupuje się zdrapki w punktach nastawionych tylko na LOTTO. Zauważyliśmy to też u siebie! Więcej wygranych mieliśmy, gdy kupowaliśmy w sklepach, w których były też gazety i jakieś inne rzeczy, a LOTTO to był tylko dodatek. Z kolei miejsca gdzie jest tylko LOTTO gwarantują mniejsze szanse na wygraną… Jak to działa? Jeszcze nie wiemy. Może osoby odpowiedzialne za zdrapki chcą zarobić więcej pieniędzy, bo wiedzą, że więcej osób chodzi do takich miejsc? A może jest to kwestia przeczytania poradnika przez kilku właścicieli takich punktów i wzięcia przez nich wygranych zdrapek? Jakkolwiek to wygląda, chcielibyśmy Was o tym poinformować.

Pamiętajcie, jeśli kupować zdrapki, to w sklepach, w których LOTTO to tylko dodatek! Dziękujemy bardzo za wszystkie Wasze maile i zachęcamy kolejne osoby do poznania sposobu na zdrapki LOTTO 🙂

 

2 komentarze

  1. cbcvbcb Listopad 17, 2017
  2. paweł1452 Listopad 17, 2017

ZOSTAW KOMENTARZ