Zdrapki sposób – Wypłata

zdrapki sposób

Powyżej przykładowy wygląd zdrapki „Wypłata” z wygraną 75 zł.

Jakie są zasady gry w „Wypłata”?

Zdrapka jest idealna dla osób, które nie chcą dużo wydawać, ale jednocześnie chciałyby trochę „dorobić”. Wynika to z tego, że jej koszt to jedyne 1 zł. Zasady są bardzo proste – wystarczy znaleźć monetę i przypisana do niej kwota jest nasza. Jeśli uda się znaleźć banknot, to przypisana do niego kwota mnożona jest razy pięć. Wygrane się sumują!

Aktualna pula na wygrane w „Wypłata”

Aktualnie do wygrania w sumie jest spora liczba pieniędzy, bo dokładnie 1 276 505 zł. Poniżej prezentujemy ilość aktualnych wygranych w puli, w kwocie co najmniej 10 zł.

  • 36 możliwych głównych wygranych o wysokości 1 500 złotych
  • 192 możliwych wygranych o wysokości 100 złotych każda
  • 5 489 możliwych wygranych o wysokości 25 złotych każda
  • 28 583 możliwych wygranych o wysokości 10 złotych każda

W sumie do wygrania w kwotach większych lub równych 10 zł jest 496 255 złotych. Zatem na wygrane poniżej 10 złotych przeznaczone jest aż 780 250 złotych! Są więc dziesiątki tysięcy wygranych zdrapek poniżej 10 zł, wasze szanse rosną więc mocno.

Pobierz poradnik

Zaczynać można zarówno od zdrapek z wysoką pulą wygranych, ale też od tych z niską. Wiele piszących do nas osób mówi, że zaczynali od zdrapek kosztujących 1 zł i dopiero gdy byli na plusie 100-200 zł, to zaczynali grę na wyższej stawce. Potem na jeszcze wyższej, i tak dalej. Musimy przyznać, że jest to bardzo dobra strategia i sami z niej korzystamy (co zresztą było opisane w jednym z wcześniejszych wpisów na tym blogu). Jeśli potrzebujesz wsparcia i pomocy w zgarnianiu wygranych – po to tu jesteśmy! Nie gwarantujemy, że główna wygrana będzie Twoja, bo sporo trzeba mieć szczęścia, żeby trafić na właściwą kolekturę. Wiemy jednak, że z nami nie wyjdziesz na minus! Nawet jeśli Twoje wygrane będą rzędu 10 zł przy inwestycji 1 zł, to i tak jesteś mocno na plus! Zachęcamy do zapoznania się z naszym sposobem na zdrapki 🙂

Pobierz poradnik jak wygrywać w zdrapki lotto!

ZOSTAW KOMENTARZ